Přihlášení se Registrace Pro řemeslníky
Přihlášení Registrace

O nás

PortalPRO je otevřená platforma, která spojuje zákazníky a odborníky různých specializací.

Dobrý den, jsme PortalPRO a chceme pomoci lidem a firmám najít nejlepší řemeslníky na trhu pomocí několika kliknutí. Vývoj naší platformy jsme zahájili v roce 2019 a postupně zkvalitňujeme naše služby.  Dnes s námi spolupracují tisíce řemeslníků, kteří realizují zakázky tisíců našich zákazníků v Litvě, Polsku, Španělsku, Portugalsku a nyní také v České republice. Jaké výhody nabízíme našim zákazníkům?

Řemeslníci mají přístup k pravidelně aktualizovaným zakázkám a mohou snadno rozšířit své podnikání o nové činnosti. Zákazníci zase mohou rychle najít spolehlivého odborníka, který vyřeší jakýkoli technický problém.

Pokud jste potenciálním zákazníkem společnosti PortalPRO a hledáte řemeslníka pro realizaci svých zakázek, registrujte se a objednejte si jednu z nabízených služeb. Během několika sekund Vám bude přidělen jeden z našich spolehlivých odborníků.

Jste řemeslník a sháníte zakázky? Klikněte na tlačítko Pro řemeslníky a zaregistrujte se u PortalPRO ještě dnes.

Náš cíl

Naším cílem je poskytnout řemeslníkům přístup k velkému množství zakázek. Pracujte, kolik chcete, kdy chcete, a dostávejte solidní plat. Na druhou stranu si zákazníci mohou být jisti kvalitou poskytovaných služeb, protože řemeslníci registrovaní na platformě mají potvrzenou kvalifikaci.

Naše mise

Naší vizí je poskytovat: - řemeslníkům možnost dělat to, co umí nejlépe, - našim zákazníkům - poskytovat služby nejvyšší kvality, a to vše na principu sdílené ekonomiky.

Naše hodnoty

Při své činnosti se denně řídíme zásadami transparentnosti a společenské odpovědnosti.

Naši partneři a zákazníci