Přihlášení se Registrace Pro řemeslníky
Přihlášení Registrace

Podpora

Pro zákazníky
Pro řemeslníky

Obecné

Jak si mohu objednat službu přes PortalPRO?

Klikněte na tlačítko objednat a poté zadejte počet jednotek služby, kterou si objednáváte, na základě našeho původního ceníku prací. Poté Vám přidělíme nejlepšího odborníka, který Váš úkol provede. Jakmile řemeslník práci přijme, můžete očekávat telefonát, ve kterém si upřesníte rozsah prací. Pokud chcete podrobněji popsat, co potřebujete, nebo jste službu nenašli v našem ceníku, vyberte možnost Popsat práci. Jakmile práci popíšete, rozhodněte se, zda chcete, abychom Vám dodavatele přidělili automaticky, nebo zda chcete uspořádat výběrové řízení, během něhož odborníci předloží nabídky na provedení Vaší práce. Po shromáždění nabídek od profesionálů vyberte nabídku, která nejlépe splňuje vaše očekávání.

Musím mít aplikaci nainstalovanou v telefonu?

Ne, abychom vyšli vstříc očekáváním našich zákazníků, umožnili jsme objednání služby prostřednictvím webového prohlížeče. Stačí přejít na stránku portalrpo.cz a kliknout na tlačítko objednat.

Je cena uvedená v ceníku konečná?

Cena uvedená v ceníku je počáteční cenou za danou službu. Velmi často se stává, že prováděná služba bude vyžadovat vícepráce, v takovém případě po vzájemné dohodě o navýšení nákladů řemeslník upřesní částku v mobilní aplikaci a může pokračovat v dalších pracích.

Mohu svou objednávku zrušit?

Ano, objednávku můžete kdykoli zrušit.

Vypořádání

Jak zaplatím řemeslníkovi?

PortalPRO zprostředkuje platbu za Vás, vystavíme fakturu a Vy jí uhradíte, my poté převedeme platbu na bankovní účet řemeslníka.

Vystaví mi řemeslník fakturu?

Ano, spolupracujeme pouze s řemeslníky, kteří mají platné podnikání na území České republiky. Po dokončení prací a odsouhlasení zakázky zákazníkem v aplikaci PortalPRO je automaticky vystaven Protokol o dokončení prací, který potvrzuje, že práce byly provedeny. Následně systém vygeneruje fakturu a Vy jí uhradíte. My se dále postaráme o to aby platba byla převedena na bankovní účet řemeslníka.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám!

Kontaktní formulář

Položte nám otázku

Uveďte jednu ze tří kategorií, kterých se otázka týká.

Chybný formát emailu

Chybný formát telefonního čísla

Chyba, je nutné zadat alespoň 5 symbolů

Chyba, pro pokračování musíte odsouhlasit naše zásady ochrany osobních údajů.